poniedziałek, 2 czerwca 2014

To warto wiedzieć...

Farby olejne MICHAEL HARDING


Jest to linia profesjonalnych farb olejnych stworzonych zgodnie z najwyższymi standardami. Farby charakteryzują się wysoką zawartością pigmentu i łatwością mieszania. Intensywność kolorów została odtworzona z ręcznie robionych w ograniczonym nakładzie farb olejnych, produkowanych przed 1840 rokiem.

Konsystencja jest jedwabista, nie są tłuste, co umożliwia artystom malowanie z niezwykłą łatwością i w każdy sposób - od nakładania najcieńszych warstw farby, do grubych pociągnięć pędzla. 

Michael Harding tworzy mocne, intensywne kolory, które są zarówno trwałe, jak i piękne. Wypełniacze oraz rozcieńczalniki nie są używane. Nie dodaje się przy produkcji również przyspieszaczy schnięcia do żadnego pigmentu w farbie, co sprawia, że farba nie kruszy się, nie marszczy się i nie pęka. 

Wszystkie kolory są mielone na zimno z olejem lnianym, oczyszczonym w najwyższym stopniu, o neutralnej kwasowości, co zapewnienia im niezwykłą trwałość.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować tych fantastycznych farb, na pewno nie pożałujecie sięgając po nie teraz. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz