środa, 5 lutego 2014

Album na kążdą okazję

Warsztaty scrapbookingowe już na stałe wpisały się w krajobraz naszego sklepu, więc nic dziwnego, że w sobotę po raz kolejny spotkały się pasjonatki tej techniki. Pod czujnym okiem Doroty tym razem powstały piękne albumy.
Patrząc na zdjęcie poniżej wydaje się, że scrapbooking należy do technik "ekstremalnych" - zwłaszcza w przypadku tych osób, które po raz pierwszy posługują się nożykiem ;))


Wypadki przy pracy nie wpłynęły jednak na jakość prac, które powstały - każda z nich jest inna i niepowtarzalna - zobaczcie sami:


Na okładce tego albumu autorka przygotowała miejsce na zdjęcie:Już wkrótce kolejne warsztaty, a w naszym sklepie kolejne - najnowsze kolekcje papierów oraz bazy albumowe, które można wykorzystać do następnych albumów:)

6 komentarzy:

 1. Ale Wam zazdroszczę, piękne albumy stworzyłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też bardzo zazdroszczę warsztatów pod takich okiem

  OdpowiedzUsuń
 3. To były moje pierwsze warsztaty i na pewno wrócę :-) świetna atmosfera, bardzo gościnni organizatorzy i wiele cennych uwag pani Doroty, no i sklep niesamowity! Bardzo się cieszę, że to wszystko jest w moim mieście :-) Pozdrawiam i zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 4. To były moje pierwsze warsztaty i na pewno wrócę :-) świetna atmosfera, bardzo gościnni organizatorzy i wiele cennych uwag pani Doroty, no i sklep niesamowity! Bardzo się cieszę, że to wszystko jest w moim mieście :-) Pozdrawiam i zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. To były moje pierwsze warsztaty i na pewno wrócę :-) świetna atmosfera, bardzo gościnni organizatorzy i wiele cennych uwag pani Doroty, no i sklep niesamowity! Bardzo się cieszę, że to wszystko jest w moim mieście :-) Pozdrawiam i zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Warsztaty z Dorotą to sama przyjemność:) Cieszę się, że mogłam w nich uczestniczyć. Jestem pod ogromnym wrażeniem sklepu! Dziękuję Właścicielom za serdeczność i poradę przy zakupach. Na pewno będę wracać w to "miejsce z duszą".
  Gorąco pozdrawiam.
  Agnieszka:)

  OdpowiedzUsuń