sobota, 22 lutego 2014

Farby Autentico Vintage już w Lublinie!

Miło nam poinformować, że od kilku dni w naszym sklepie są już dostępne farby Autentico Vintage. :)A teraz krótkie wyjaśnienie dla tych, którzy jeszcze nie widzą co to za farby...


Autentico Paints  to wiodąca marka w produkcji farb kredowych na świecie.
Ta angielska firma wytwarza farby o niebywałej jakości. Jej produkty są ekologiczne i przyjazne dla zdrowia. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji farb do ścian, odpowiednich nawet dla alergików i najmłodszych dzieci, a także zdrowych i niezwykle trwałych farb do elewacji, jednak flagowym produktem Autentico jest kredowa farba do stylizacji mebli, doceniana przez klientów na całym świecie. W ofercie pojawi również niedługo cała gama produktów do stylizacji mebli (spękania crackle i crquelure, pasty strukturalne, szablony, profesjonalne pędzle).

Jest wiele powodów, dla których farba kredowa znalazła tak wielu amatorów na całym świecie. Oto niektóre z nich:
  • brak konieczności szlifowania mebla przed malowaniem;
  • najlepszy produkt do uzyskania modnego efektu vintage i shabby chic;
  • możliwość malowania większości powierzchni, m.in. drewna, metalu, laminatu;
  • jakość farb kredowych oraz przyjemna praca, a także możliwość doskonałego krycia i łatwość przecierania malowanych powierzchni.

Autentico Vintage jest idealna do malowania dekoracyjnego i do kreowania postarzonego wyglądu. Przecieranie między warstwami aby stworzyć styl shabby chic lub vintage, jest bardzo łatwe. Efekt spękań można uzyskać stosując nawet zwykłą suszarkę do włosów! Farbę zabezpiecza się naturalnym woskiem albo impregnatem. Można do niej dodać wody aby uzyskać delikatny, rozmyty efekt lub zagęścić ją poprzez zostawienie na kilka godzin otwartej puszki.

Autentico Vintage to ponad 100 pięknych kolorów dostępnych w pojemnościach 1L oraz 100ml. Jeden litr farby pokrywa do 13m2 powierzchni mebla. Farba Autentico Vintage schnie  maksymalnie godzinę. Jest gęsta, dobrze kryje i zaskakująco łatwo się ją stosuje.

Już dzisiaj zacznij tworzyć w nowym stylu!

Vintage,  ShabbyChic,  Loft, 
EcoChic,  Scandi,
styl francuski,  gustawiański i angielskiPIĘKNY EFEKT
Najlepsze do malowania w stylu shabby chic i vintage, żadna inna farba nie daje tak naturalnego efektu, wykonanie przecierek i postarzeń jest bardzo łatwe, a rezultat zachwycający.

ŁATWOŚĆ STOSOWANIA
Farba szybko schnie, malowanie jest łatwe (nie trzeba być dokładnym), co sprawia, że całość pracy trwa wyjątkowo krótko. Nawet niedoświadczony użytkownik z łatwością osiągnie imponujący efekt.

PRZYJAZNA DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA
Farba posiada certyfikat zgodności z normą unijną EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek”.

JAKOŚĆ
Farba Autentico Vintage jest produkowana w ponad stu przepięknych kolorach z pigmentów najwyższej jakości.

"KREDOWA" SPOŁECZNOŚĆ
Użytkownicy farb kredowych tworzą nowe społeczności utalentowanych i sympatycznych ludzi: sprzedawców, organizatorów  warsztatów, bloggerów, profesjonalnych rękodzielników  oraz użytkowników wymieniających się doświadczeniami i zdjęciami efektów swojej pracy.


Dołącz do nas i Ty!  
Zapraszamy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz