niedziela, 26 października 2014

Urodzinowy KONKURS!

Drodzy Klienci i Przyjaciele Art & Hobby Studio!

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz sklep właśnie obchodzi swoje PIERWSZE URODZINY! Z tej okazji serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch KONKURSACH, które przygotowaliśmy dla Was specjalnie na tę okazję. Do wygrania są 2 KARTY UPOMINKOWE o łącznej wartości 100 zł.


1. WYZWANIE – przedmiot z motywem PAWIA

Paw to symbol naszego sklepu. Uczestnicy konkursu zaproszeni są do wykonania przedmiotu w dowolnej technice rękodzielniczej, który będzie nawiązywał do widniejącego w logo motywu PAWIA. Zdjęcia prac należy wysyłać na adres e-mail: sklep@arthobbystudio.pl do dnia 15.11.2014. Zwycięży praca, która najbardziej przypadnie do gustu naszemu jury.  :) Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22.11.2014.

2. NAGRODA za pełny koszyk

Druga karta o wartości 50zł powędruje w ręce osoby, która w dniach 24.10 – 31.10.2014 dokona zakupów na NAJWYŻSZĄ KWOTĘ. Do udziału w tym konkursie zapraszamy wyłącznie klientów indywidualnych. Przy zakupach wymagane jest podanie danych kontaktowych.

Zapraszamy do zabawy!
Ekipa Art & Hobby Studio


*****

Jednocześnie informujemy, że od dzisiaj KARTA PODARUNKOWA na stałe zagości w ofercie naszego sklepu. Co to oznacza? Od dzisiaj mamy jeszcze więcej możliwości na obdarowanie naszych bliskich wyjątkowym prezentem… :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz